Sjajna atmosfera na Koševu: Navijači FK Sarajevo, “Horde zla”, poslali emotivnu poruku kojom su sve oduševili (FOTO)

Navijači Fudbalskog kluba Sarajevo i u drugom domaćoj utakmici u Ligi za prvaka nisu osjetili slast pobjede. Nakon što su u meču s Radnikom odigrali 1:1, večeras su s Koševa bod odnijeli i nogometaši Zrinjskog, u susretu bez golova.

Iako nisu nijednom imali priliku da proslave gol svojih ljubimaca, simpatizeri bordo kluba, popularne “Horde zla”, za navijanje tokom svih 90 minuta zaslužile su čistu – “desetku”.

Osim fantastične bakljade u prvom poluvremenu, vrijedan pažnje je svakako i transparent, s kojim su razgalili srca svih simpatizera bordo kluba, ali i dobili podršku ostalih navijačkih grupa, koji su komentirali “da se tako bodri klub i kada nije na prvom mjestu”.

Ovako glasi poruka:

Na Sjeveru odrasli sve ove godine,

a ovo ludo srce i dalje vodi me,

uzdignute glave ti borbu nastavi,

mi smo tu dok nas smrt ne rastavi

Zaista, ovi stihovi najbolji dokaz su kako se voli i koliko se voli klub.

Podsjetimo, FK Sarajevo je trenutno treće na tabeli Lige za prvaka. Za vodećim Željezničarom sada zaostaju tri boda. U narednom kolu gostuju upravo na Grbavici, a prije toga će dočekati Mladost iz Doboja kod Kaknja u prvoj utakmici polufinala Kupa BiH.

Očekuje nas jedno od zanimljivijih završnica prvenstva u posljednjih nekoliko godina.